тел./факс (0342) 58-17-52; моб. (066) 304-74-70; моб. (068) 588-38-08
Пн.- Пт: 8:00-20:00 Субота: 9:00-13:00 Неділя: Вихідний

Комп’ютерна томографія (КТ)

Основна інформація
Наші лікарі
Робочий графік

Комп’ютерна томографія здійснила революцію у медицині, адже дозволила лікарям точно діагностувати велику кількість захворювань, про які раніше доводилося здогадуватися. Цей вид обстеження набагато інформативніший, ніж рентген. У КЛІНІЦІ «Альтмед» в Ужгороді встановлено сучасний томограф SIEMENS Somatom Emotion 16′, основна перевага якого – це можливість буквально «зазирнути всередину» організму. Якісне зображення і велика кількість зрізів дозволяють створити 3D-реконструкцію кожної системи окремо – кісткової, судинної, м’яких тканин.

Застосування новітніх технологій дуже широке: медична діагностика головного та спинного мозку, оцінка стану хребта, кісткового апарату й суглобів при травмах та запальних процесах, неінвазивне дослідження коронарних артерій та серця, рання діагностика добро- та злоякісних новоутворень, захворювань черевної порожнини, тазу, грудної клітки тощо.

Переваги підрозділу комп’ютерної томографії КЛІНІКИ «Альтмед»:

  1. Професіоналізм. Найновіше обладнання, висококласні спеціалісти – запорука ефективної діагностики й результатів, що викликають довіру. Не забувайте, що вам не потрібно нікуди ходити для того, щоб вам проаналізували результати і призначили лікування – усі необхідні для цього спеціалісти працюють у клініці.
  2. Безпека. Сучасний комп’ютерний томограф дає низьку дозу опромінення і дозволяє скоротити час обстеження.
  3. Можливості. Широкий спектр обстежень, висновки досвідчених спеціалістів, можливість створення 3D-реконструкцій, а також запис усього ходу обстеження на CD/DVD диск.

Працівники підрозділу:

  • Лікар Кметюк Володимир мехайлович
  • Лікар Титик Вікторія Вікторівна
  • Лікар Гродзінська Люба Мехайлівна
  • Лаборант Онофришин Міля Василівна
  • Лаборант Морочило Катерина Василівна
  • Адміністратор Домарецька Христина Юрівна
  • Адміністратор Чуркіна Анжела Альбертівна
Номер телефону для запису
+38 (050) 50 10 803